Kaubamärgid

Niisked salvrätikud kätele Chemisept Chemipharm

Tootekood: pmm0105835ee
Kaubamärk: Chemipharm
Tarneaeg: 14
Hind:
4,99 €

Tootetutvustus, kasutusviis


Chemisept Wipes rätikud käte antiseptikaks on nahasõbralikud ning sobivad ka väikelaste käte puhastamiseks. Alkoholibaasiline immutuslahus sisaldab pantenooli, millel on nahka pehmendav, niisutav ja põletikuvastane toime. Toode on laia fungitsiidse, virutsiidse ja bakteritsiidse toimega.

Toode on laia fungitsiidse, virutsiidse ja bakteritsiidse toimega. Toode on nahasõbralik ja sisaldab pantenooli, millel on nahka pehmendav, niisutav ja põletikuvastane toime. Sobib ka väikelaste käte puhasta- miseks.

Kasutamisjuhised


Puhastage käed ühekordse, koheseks kasutamiseks mõeldud rätikuga. pärast rätiku kasutamist palume pakend hoolikalt sulgeda, et vältida rätikute kuivamist.

Toimeained ja nende kontsentratsioon


100 g immutuslahust sisaldab etanooli 73,5g (toimeaine), pantenooli

Etanoolisisalduse mahuprotsent (% vol)
80%

Hoiatused ja ettevaatusabinõud


Väga tuleohtlik vedelik ja aur. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Hoida pakend tihedalt suletuna. Silma sattumisel loputage silmi põhjalikult veega vähemalt 15 minutit. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamistingimused
Säilitada toatemperatuuril, päikese eest kaitstult ja suletuna.
Peale pakendi avamist toote on kasutamiskõlblik 3 kuud.

Netokogus
24 tk

Loaomanik ja loa number
Biotsiidi registreerimistunnus 0026/05
AS CHEMI-PHARM, Põllu 132 Tallinn 10917 EESTI. Tel.: +372 6778 806. Fax:+372 6778 807, chemi-pharm@chemi-pharm.com.

Päritoluriik
Eesti

Eeldatav tarneaeg pakiautomaati: Ei ole hetkel saadaval/lähiajal tulemas (registreeri kasutajaks ja lisa toode soovikorvi - anname Sulle teada, kui toode on jälle saadaval)